درحال حاضر ۱۰ شرکت در حوزه‌های مختلف مشغول به فعالیت می‌باشند. ساختار کلی شرکت‌های تابعه هلدینگ صبامیهن به تفکیک حوزه‌های مختلف فعالیت به شرح زیر است:

 

صبا میهن و حوزه فعالیت آن

بیشتر در مورد شرکت های زیر مجموعه صبا میهن بخوانید.

آریان نگین ارگ

این شرکت در زمینه های بازاریابی، مهندسی فروش، بهره برداری و ارائه خدمات املاک و مستغلات و برندینگ و … فعال است. ماموریت اصلی شرکت آریان نگین ارگ، ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی در حوزه زمین و ساختمان به کلیه مشتریان و متقاضیان خدمات مذکور در کشور میباشد.شرکت آریان نگین ارگ از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صبا میهن بوده است.

کشت و صنعت خوشه صبا

از دیگر شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صبا میهن با هدف استفاده از پتانسیل های کشور و تولید محصولات ارگانیک جهت حفظ سلامت مردم، شرکت کشت و صنعت خوشه صبا از بزرگترین مجتمع های کشت و صنعت کشورمان، ایران است که با هدف ایجاد کاربری های متعدد با هدف توسعه و رشد اقتصاد در این مسیر قدم گذاشته و به عنوان یکی از تامین کننده های نیاز مردمی میباشد.

انرژی امین کسری

از دیگر زمینه های فعالیت هلدینگ صبا میهن، حوزه نفت،گاز و انرژی است. شرکت انرژی امین کسری با فعالیت در زمینه بازرگانی محصولات نفتی، گازی و پتروشیمی با اتکا به نیروی متخصص و مجرب خود، تامین کننده بخش بزرگی از محصولات پتروشیمی تحت نظر صبا میهن میباشد.

 

نگین سبز آببر

شرکت نگین سبز آببر با همراهی تجربه منابع انسانی و بهره گیری از بهترین تکنولوژی و فناوری های روز دنیا ادر حال ارائه انواع خدمات کشاورزی، باغداری و دامپروری، پرورش ماهی و آبزیان میباشد. نگین سبز با تعامل سازنده با موسسه استاندارد و وزارت بهداشت و درمان به همراهی کارشناسان خبره و با تجربه خود همواره در حال تولید و عرضه محصولاتی با بالاترین کیفیت میباشد. سمیران از دیگر شرکت های زیر مجموعه

صبا میهن میباشد.

بیمه حیات امن

حیات امن عرضه کننده خدمات بیمه ای با رعایت قانون تأسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه گری هیأت شورای عالی بیمه و مفاد قرارداد نمایندگی بیمه می باشد.

 

 

از ارزش های دیگر این شرکت تأمین آرامش برای مشتریان از طریق ارائه، خدمات متمایز و ایجاد آسایش تحت نظر هلدینگ صبا میهن میباشد

فراز اندیشان سامانه صبا گستر

شرکت فرازاندیشان سامانه گستر صبا با گردهم آوری تعدادی از متخصصین و اساتید بزرگ کشور در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نیز امنیت اطلاعات و با اتکا بر دانش فنی، تخصص و تجارب ایشان، درصدد است در اجرای پروژه ها و طرح ها پژوهشی، کاربردی، راهبردی، فنی و مالی به ایفای نقش و

مشارکت اثربخش و کارا بپردازد. به یقین در این مسیر اعتقاد به نوآوری، اندیشه ورزی و بهره گیری از توانایی ها و پرورش استعدادها راهگشا بوده و نشانگر اعتقاد درونی بر سازندگی و پیشرفت میهن عزیزمان ایران اسلامی است.شرکت فرازاندیشان سامانه گستر صبا از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صبا میهن بوده است.

آتین معدن میدیا

شرکت آتین معدن میدیا در مردادماه سال ۱۳۹۵ با شماره ثبت ۴۹۵۸۰۴ در تهران به ثبت رسید. فعالیت های شرکت در حوزه اکتشاف، استخراج، فرآوری و بازرگانی مواد معدنی دنبال گردیده و بر این اساس پروژه‌های در دست اقدام و طرح‌های مطالعاتی متعددی در زمینه اولویت‌های معدنی طلا، مس، سرب و روی، گیلسونایت و سنگ ساختمانی در حال انجام است.
اهم فعالیت‌های شرکت مطابق اساسنامه اکتشاف، استخراج و بهره‌برداری از معادن، ایجاد کارخانجات و کارگاه‌های تولیدی و فرآوری مربوطه و انجام امور بازرگانی از قبیل خریدوفروش، واردات و صادرات مواد معدنی خام و فرآوری شده، ماشین‌آلات، ابزارآلات و تجهیزات مربوط به معدن می‌باشد.شرکت آتین معدن میدیا از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صبا میهن بوده است.

آریان نگین کیش

آریان نگین کیش، تحت نظر مجموعه هلدینگ صبا میهن در حوزه ساختمان سازی و مال سازی فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده است. این شرکت با اتکا به ارزش ها و سرمایه انسانی متخصص و کارآمد خود در راستای خدمات خود از ابتدایی ترین گام های پروژه های ساخت و ساز تا آخرین مراحل اداری آن در کنار مشتریان خود خواهد بود. این خدمات شامل انتخاب زمین، تعیین و تغییر کاربری، اخذ مجوزات لازم در کناار استفاده از بهترین مصالح و تجهیزات روز دنیا و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در پروژه های عمرانی اعم از تجاری، اداری و مسکونی در سطح کشور متناسب با فرهنگ ایرانی و استاندارهای جهانی میباشد.

واسپاری فراز اندیشان

فراز اندیشان با هدف  تامین مالی مشتری از طریق تهیه کالا اعم از منقول و غیر منقول توسط شرکت لیزینگ و واگذاری آن به مشتری در قالب اجاره به شرط تملیک و فروش اقساطی و همچنین خرید و فروش انواع اوراق بهادار به منظور مدیریت نقدینگی در چارچوب قوانین و مقررات و دستورالعمل های مربوطه با تکیه بر رسالت و اهداف خود اعم از تعهد به شناسایی نیازهای فعلی و آتی مشتریان و تلاش در جهت مرتفع نمودن آنها، فراهم کردن بسترهای مناسب برای چالاک سازی فرآیندهای عملیاتی لیزینگ ، بکارگیری نظام های مالی و عملیاتی برای بهره گیری از فرصت های جدید سودآوری، یکپارچه سازی سیستم های اطلاعاتی و اطلاع رسانی با رویکرد شفاف سازی فعالیت ها آماده خدمت رسانی به مردم در حوزه صنعت و توسعه لیزینگ میباشد. فراز اندیشان  از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صبا میهن بوده است.
گوهر طلایی پاسارگاد

  شرکت گوهر طلایی پاسارگاد، با به کارگیری نیروهایی متخصص و فعال در این بخش و با رویکردی جدید نسبت به خدمات بازرگانی و همچنین نگاه کردن به فرآیندهای بازرگانی به شیوه ای سیستماتیک، ادعا میکند که یکی از پیشروترین شرکتها در این زمینه در ایران می باشد که می تواند تمام مراحل کار بازرگانی را در کمترین زمان و با کیفیتی قابل تحسین انجام دهد و پیشتاز انجام خدمات بازرگانی در ایران باشد.  شرکت گوهر طلایی پاسارگاداز شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صبا میهن بوده است.

گوهر طلایی پاسارگاد