هلدینگ صبا میهن

شركت صبا میهن (سهامی خاص) در تاریخ 1378/08/29 تأسیس شده و با شماره 157030 مورخ 1378/08/30 در اداره ثبت شركت‌ها و مالكیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. مركز اصلی شرکت در خیابان وحید دستگردی (ظفر)، خیابان فرید افشار، كوچه نور، پلاك 3 واقع است. شركت صبا میهن ۱۰۰ درصد تحت مالكیت صندوق بازنشستگی می‌باشد. سرمایه شرکت در آغاز تاسیس سه میلیون ریال بوده که طی چند مرحله سرانجام در سال 1391 از مبلغ ۳۰ میلیارد ریال به مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال افزایش یافته است. تعداد کارکنان شرکت در پایان سال مالی ۱۳۹۷ برابر با ۵۱ نفر بوده است.

شرکت صبا میهن در سال ۷۸ با مأموریت سرمایه گذاری و کسب ارزش افزوده متناسب با موضوعات مفاد اساسنامه ای تاسیس گردید.

شرکت صبا میهن با شناسایی و بررسی فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری و با تکیه بر جذب سرمایه انسانی متخصص و کارآمد و استفاده از دانش اقتصادی روز، در پی رشد روز افزون سود آوری و تولید ثروت با تاکید بر رعایت ارزش های بنیادی هلدینگ صبا میهن و قوانین و مقررات جاری کشور به منظور حفظ و ارتقا ارزش ذخائر و تامین بخش قابل توجهی از منابع جهت انجام تعهدات صندوق بازنشستگی میباشد. شرکت صبا میهن، شرکتی چابک و برخوردار از بالاترین سطح توانمندی های مدیریتی و سرمایه انسانی، و بازدهی بالا در تمامی سطوح و سرمایه گذاری کلان با ایجاد هلدینگ های ساختمانی، انرژی، صنعت و معدن، بازرگانی، کشت و صنعت و…

0
سال فعالیت

نگاهی به شرکت های زیرمجموعه هلدینگ صبا میهن

هلدینگ صبا میهن

ارتقاء ارزش دارایی‌ها، تولید ثروت، ایجاد ارزش افزوده، سرمایه‌گذاری مولد و ایجاد اشتغال از طریق جذب نیروی انسانی شایسته، متخصص و کارآمد از جمله ماموریت‌های این شرکت است.